Exteriér

Omietkové zmesi a lepidlá

 

Kompletný sortiment omietkových zmesí a lepidiel nájdete aj v našich špecializovaných stavebninách v Ilave. Rôzne typy poterov, zatepľovacích systémov a omietok vám pomôžu doviesť stavbu do finále. Súčasťou predaja je odborné poradenstvo personálu, stačí sa pýtať.

 

Dodávame od renomovaného výrobcu BASF

 

Tepelné izolácie

 

Tepelné izolácie značne pomáhajú pri šetrení nákladov za vykurovanie a chladenie vnútorných priestorov domov alebo bytov. Dobrou izoláciou tiež minimalizujete vlhkostné problémy, ktoré spôsobujú plesne a huby. Vyberajte tepelnú izoláciu s nami, radi vám poradíme, ktorý materiál je pre vašu stavbu najvýhodnejší.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov ISOVER a KNAUF

     

 

Stavebná chémia

 

Stavebná chémia zahŕňa všetky produkty, ktoré sú potrebné na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, prípadne sa používajú ako súčasť prímesí, zmesí a hmôt potrebných pre stavebné procesy. V našich špecializovaných stavebninách pracujeme a ponúkame overené značky stavebnej chémie ako napr. BASF, Ceresit, Den Braven alebo Mapei.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov BASF, CERESIT, DEN BRAVEN a MAPEI

   
       

Strešné okná

 

K podkrovnému bývaniu patria neodmysliteľne strešné okná. Výhodou je pomerne rýchle osadenie a praktickosť, ktorá sa prejaví aj pri stavebných prácach na streche - strecha so strešnými oknami je menej náročná na pokladanie ako strecha s vikiermi. Strešné okno vnesie do miestnosti potrebné svetlo a spolu s nami si vyberiete to správne.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov VELUX a FAKRO

     

 

GALERIA OKIEN VELUX a FAKRO