Interiér

Sadrokartónové konštrukcie 

 

Sadkrokartónové konštrukcie majú širokú oblasť použitia - novostavby, prestavba interiérov, znižovanie stropov, oprava budov všeobecne. Zo sadrokartónu je možné stavať priečky, obkladať steny a to jednoducho a cenovo výhodne. Práve vďaka cene sa sadrokartón využíva takmer na každej stavbe. V ponuke ho máme aj v našich stavebninách v Ilave.

 

Dodávame od renomovaného výrobcu RIGIPS

   

Kazetové podhľady

 

Kazetové podhľady zmenia estetickú aj akustickú rovinu vášho bývania. Vďaka svojim vlastnostiam regulujú a ovplyvňujú aj vlhkosť v miestnosti. Pri podhľadoch vychádzame z viacerých typov a vzorov, hrán či rozmerov tak, aby sme splnili aj najnáročnejšie architektonické požiadavky. Poraďte sa s nami v oblasti kazetových podhľadov a materiálov, poradíme vám v špecializovaných stavebninách v Ilave.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov AMF a RIGIPS

     

 

Interiérové dvere a zárubne

 

Miestnosť bez dverí a zárubne nikdy nebude pôsobiť dokončeným dojmom. Pri dnešnom širokom sortimente dverí a zárubní bude pre vás možno ťažké nájsť tie správne dvere. S našou pomocou a vzorkami na predajni to však zvládnete hravo. Stačí sa len rozhodnúť či chcete dvere z prírodných materiálov alebo dvere s umelým povrchom.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov MASONITE a ECLISSE

     

 

Laminátové podlahy

 

Laminátové podlahy tvoria modernú alternatívu k dreveným podlahám. Stále pôsobia prirodzene, majú neskutočne veľa farebných a vzorových variácií a cena je veľmi prijateľná. Laminátová podlaha ponúka dlhú životnosť a nenáročnú údržbu. Vzorky podláh nájdete aj v našom štúdiu, stačí prísť osobne.

 

Dodávame od renomovaných výrobcov MEISTER, BALTERIO a EGGER

   

 

Podkrovné schody

 

S bungalovom sa spája aj praktické podkrovie, ktoré si vyžaduje pevné a spoľahlivé schody. Schody sa nenápadne namontujú do stropu a vysúvajú sa, čím šetria obytný priestor bungalovu. Na výber máte kovové alebo drevené schody do podkrovia, pričom každý typ a každá značka disponuje špecifickým zasúvaním alebo rozkladaním schodov.

 

Dodávame od renomovaného výrobcu FAKRO

 

GALÉRIA