Štúdio farieb

Fasádne štúdio

Fasádne štúdio je unikátna služba, ktorá vám pomôže pri výbere fasády vášho domu podľa vlastného vkusu. Vo fasádnom štúdiu dostane váš nový dom vďaka počítačovej technológii novú, atraktívnu tvár a vy si budete môcť vybrať to správne farebné riešenie fasády vášho domu z niekoľkých návrhov. Vďaka vizualizácii vám ukážeme množstvo atraktívnych tvári vášho domu.


Vo fasádnom štúdiu vám okrem návrhu farebného riešenia fasády vášho domu poradíme aj s jeho zateplením, úpravou fasád, nátermi na drevo a kov, atď. Naviac vám pomôžeme s hľadaním kvalitnej realizačnej firmy. Radi vás privítame v našom fasádnom štúdiu.

 


 

 

Mixážne centrum 

 

Ak potrebujete určitý farebný odtieň, hoci aj na počkanie, odpoveďou pre vás je naše mixážne centrum. Pomôckou vám budú naše vzorkovníky, výber farieb však nie je limitovaný len na ne. Podľa zadaných požiadaviek vám pomocou špeciálnych prístrojov namiešame viac ako 7500 odtieňov omietok a farieb.

Tónovacie systémy využívajú 16 alebo 28 kvalitných značkových pigmentov. Sú určené pre rôzne použitia - na vnútorné, ale aj exteriérové použitie, do vodouriediteľných farieb, rozpúšťadlových produktov či lazúr.

Výhodou mixážneho centra je vysoká kvalita ponúkaných produktov, profesionálnosť, použitie osvedčených postupov, možnosť opakovaného miešania odtieňov vďaka presnému dávkovaniu tónovacieho stroja, ako aj trvácnosť farebného odtieňa.

 

 

Farby a omietky

 

Dodávame farby a farbené omietky renomovaného výrobcu BASF.

 

 

 

 

 

Fasádne štúdio-Exteriér

 

Fasádne štúdio-Interiér