Dvere

Mať novú kúpeľňu alebo interiér je s nami jednoduché.

V našom novom štúdiu nájdete vyvzorované najnovšie trendy zo sveta interiérových dverí. Súčasťou štúdia sú aj laminátové podlahy a tak viete pohodlne s našimi dizajnérmi z kúpeľňového štúdia doladiť celý interiér. 

Sortiment produktov do kúpeľne

Interiérové dvere

V našom novom štúdiu nájdete vyvzorované najnovšie trendy zo sveta interiérových dverí. Súčasťou štúdia sú aj laminátové podlahy a tak viete pohodlne s našimi dizajnérmi doladiť celý interiér.

Vchodové dvere

V našej ponuke nájdete bezpečnostné dvere vhodné do vášho bytu alebo domu. Dvere sú vyrobené zo špeciálnej päťvrstvovej konštrukcie v ráme z lepeného ihličnatého dreva a celé sú opláštené hliníkovým plechom a HDF doskou s dekorom.

Vizualizácie dverí

Nechajte si u nás nakresliť 3D návrh Vášho interiéru. Vďaka dizajnérskemu a technickému poradenstvu našimi kvalifikovanými dizajnérmi, vám vieme ušetriť váš čas a peniaze a predísť tak zbytočným prerábkam alebo k nutným kompromisom. 

Zahŕňa dispozičné riešenie priestoru a vizualizáciu, konkrétny výber podláh, dverí, obkladov dlažieb zladené s celkovým dizajnom interiéru.

Retro kúpeľňa
Kúpeľňa
Terrazzo kúpeľňa
Kúpeľňa
Antracitová kúpeľňa
Kúpeľňa
Hrdzavá kúpeľňa
Kúpeľňa
Viac vizualizácií

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Scroll to Top