Dvere

Mať novú kúpeľňu alebo interiér je s nami jednoduché.

V našom novom štúdiu nájdete vyvzorované najnovšie trendy zo sveta interiérových dverí. Súčasťou štúdia sú aj laminátové podlahy a tak viete pohodlne s našimi dizajnérmi z kúpeľňového štúdia doladiť celý interiér. 

Sortiment produktov do kúpeľne

Interiérové dvere

V našom novom štúdiu nájdete vyvzorované najnovšie trendy zo sveta interiérových dverí. Súčasťou štúdia sú aj laminátové podlahy a tak viete pohodlne s našimi dizajnérmi doladiť celý interiér.

Vchodové dvere

V našej ponuke nájdete bezpečnostné dvere vhodné do vášho bytu alebo domu. Dvere sú vyrobené zo špeciálnej päťvrstvovej konštrukcie v ráme z lepeného ihličnatého dreva a celé sú opláštené hliníkovým plechom a HDF doskou s dekorom.

Vizualizácie dverí

Nechajte si u nás nakresliť 3D návrh Vášho interiéru. Vďaka dizajnérskemu a technickému poradenstvu našimi kvalifikovanými dizajnérmi, vám vieme ušetriť váš čas a peniaze a predísť tak zbytočným prerábkam alebo k nutným kompromisom. 

Zahŕňa dispozičné riešenie priestoru a vizualizáciu, konkrétny výber podláh, dverí, obkladov dlažieb zladené s celkovým dizajnom interiéru.

Vizualizácia interiéru
Exclusive
Antracitová kúpeľňa
Kúpeľňa
Hrdzavá kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa betón a drevo
Kúpeľňa
Viac vizualizácií

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Scroll to Top