Inšpirácie

Novinky a inšpirácie zo sveta kúpeľní a interiérov.

Biele dvere
Dvere

Biele dvere v interiéri

Do moderných interiérov často vidíme biele dvere s bielymi soklovými lištami. Vďaka tomu krásne vynikne podlaha a opticky tak zväčšíme obytný priestor.  Biele dvere sú momentálne jedny z najpredávanejších aj často aj jedno z najlacnejších možností interiérových dverí.

Celý článok »
Podlahy

Laminátová alebo drevená podlaha

Uvažujete nad kúpou novej podlahy vo vzhľade dreva a neviete sa rozhodnut medzi kúpou laminátovej podlahy a drevenej podlahy? Obe majú svoje výhody aj nevýhody, ktoré je potrebné zvážiť, aby ste urobili to najlepšie rozhodnutie.

Celý článok »
Kúpeľňa

Obklady a dlažby v kúpeľni

Máte malú kúpeľňu alebo Vás majster poslal vybrať si obklady a dlažby do formátu 30×60? Už dávno neplatí, že do malej kúpeľne je vhodný iba malý formát obkladov a dlažieb. 

Celý článok »
hansgrohe
Kúpeľňa

Batérie „Cool start“ šetria Vašu peňaženku.

Čo znamnená ak je batéria označená BeCool / Cool Start? Teplá voda tečie až pri otočení páčky, okamžite pri otvorení batérie tečie iba studená voda. CoolSTART je funkcia batérií kedy pri otvorení na stred tečie automaticky studená voda. Pri klasickej batérií ide pri polohe na stred zmiešaná teplá voda. Človek je zvyknutý používať batériu tak,

Celý článok »
hatria
Kúpeľňa

Prečo si zaobstarať bidet?

Ešte pred niekoľkými rokmi ste sa s bidetom stretli iba výnimočne. Vo východných krajinách nájdete bidet všade aj na verejných WC. Hoci sú bidety čoraz obľúbenejšie aj u nás, u mnohých ľudí stále vyvolávajú pochybnosti. Je dobré vedieť, že ide o jeden z najlepších možných spôsobov starostlivosti o intímnu hygienu. Nie vždy totiž máte čas a ochotu okúpať sa, či rýchlo

Celý článok »
Smaltová akylátová vaňa
Kúpeľňa

Akrylátová alebo smaltová vaňa?

Akrylát a smalt (oceľ) sú dva materiály, s ktorými sa stretnete pri výbere vane. Ktorá je najlepšia voľba do vašej novej kúpeľne? Pozrite si porovnanie výhod a vlastností oboch typov aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť.

Celý článok »
Scroll to Top