Geberit Aquaclean – sprchovacie WC

Nie je nič prirodzenejšie ako očista vodou. Bez ohľadu na to, či si umývate ruky, sprchujete sa, alebo sa ponárate do príjemného kúpeľa, voda vám poskytuje jedinečný pocit sviežosti a čistoty.
Geberit AquaClean vám umožňuje zažiť tento pocit po každom použití toalety. Jediným stlačením tlačidla spustíte príjemne teplý prúd vody. V závislosti od vybraného modelu vám sprchovacie WC AquaClean ponúkajú ďalšie funkcie pre ešte lepšiu hygienu a pocit sviežosti.

Spločnosť Geberit ako líder na európskom trhu sanitárnych výrobkov intenzívne pracuje na vývoji sprchovacích WC už viac ako 40 rokov a práve modelmi Geberit AquaClean stanovuje nové štandardy kvality, dizajnu a pohodlia.

Sprchovacie WC predstavuje ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor a zároveň pôsobí elegantne a je aj pohodlne.

Doprajte si ten pocit každý deň

 

 

Sprchovacie WC Geberit AquaClean ponúkajú ešte viac komfortu a nerozmaznávajú vás len integrovanou funkciou sprchovania. Vďaka komfortným funkciám, akými sú odsávanie zápachu, fén a vyhrievané WC sedadlo, si môžete každý deň užívať svoju vlastnú, špeciálnu oázu pohody a komfortu.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

V našich kúpeľňových štúdiách ponúkame ponúkame rôzne vybavenie

Scroll to Top