Inšpirácie: Rady a tipy

Novinky a inšpirácie zo sveta kúpeľní a interiérov.

hatria
Kúpeľňa

Prečo si zaobstarať bidet?

Ešte pred niekoľkými rokmi ste sa s bidetom stretli iba výnimočne. Vo východných krajinách nájdete bidet všade aj na verejných WC. Hoci sú bidety čoraz obľúbenejšie aj u nás, u mnohých ľudí stále vyvolávajú pochybnosti. Je dobré vedieť, že ide o jeden z najlepších možných spôsobov starostlivosti o intímnu hygienu. Nie vždy totiž máte čas a ochotu okúpať sa, či rýchlo

Celý článok »
Biele dvere
Dvere

Biele dvere v interiéri

Do moderných interiérov často vidíme biele dvere s bielymi soklovými lištami. Vďaka tomu krásne vynikne podlaha a opticky tak zväčšíme obytný priestor.  Biele dvere sú momentálne jedny z najpredávanejších aj často aj jedno z najlacnejších možností interiérových dverí.

Celý článok »
Podlahy

Laminátová alebo drevená podlaha

Uvažujete nad kúpou novej podlahy vo vzhľade dreva a neviete sa rozhodnut medzi kúpou laminátovej podlahy a drevenej podlahy? Obe majú svoje výhody aj nevýhody, ktoré je potrebné zvážiť, aby ste urobili to najlepšie rozhodnutie.

Celý článok »
Smaltová akylátová vaňa
Kúpeľňa

Akrylátová alebo smaltová vaňa?

Akrylát a smalt (oceľ) sú dva materiály, s ktorými sa stretnete pri výbere vane. Ktorá je najlepšia voľba do vašej novej kúpeľne? Pozrite si porovnanie výhod a vlastností oboch typov aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť.

Celý článok »
Kúpeľňa

Obklady a dlažby v kúpeľni

Máte malú kúpeľňu alebo Vás majster poslal vybrať si obklady a dlažby do formátu 30×60? Už dávno neplatí, že do malej kúpeľne je vhodný iba malý formát obkladov a dlažieb. 

Celý článok »
Scroll to Top