Kúpeľňa

Mať novú kúpeľňu je s nami jednoduché.

Našou prioritou sú kvalitné materiály a nadčasový dizajn, vďaka ktorým vieme splniť požiadavky našich zákazníkov. Každá kúpeľňa je pre nás jedinečný projekt, ku ktorému pristupujeme individuálne a zodpovedne.

Neviete si predstaviť vašu novú kúpeľňu? Naši dizajnéri Vám ju nakreslia.

  • Váš interiér zariadime od vizualizácie po realizáciu.
  • Individuálny prístup s odborným poradenstvom od našich kvalifikovaných dizajnérov
  • Výborná poloha – 15min od Trenčína, 15min od Púchova, 20min od Považskej Bystrice s pohodlným parkovaním vo dvore.
  • Na predajni nájdete viac ako 43 vzorových kúpeľní

 

 

Sortiment produktov do kúpeľne

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby tvoria najdominantnejšiu časť vašej kúpeľne. V dnešnom svete dizajnu nájdete veľké množstvo ich materiálov, štýlov či veľkostí. Príďte si vybrať tú správnu variantu pre vás do nášho štúdia.

baterie

Vodovodné batérie

Sme odborníci na predaj armatúr ako sú sprchy, kúpeľňové či kuchynské batérie, splachovacie tlačidlá a sanitárne systémy. Vodovodné batérie spolu so sprchou dotvoria celkový dojem kúpeľne, preto je dôležité nezanedbať ich výber.

Sanita

Kúpeľňový nábytok a zrkadlá a doplky

V našej ponuke máme širokú ponuku kúpeľňového nábytku, zrkadiel a kúpeľňových doplnkov vo všetkých cenových kategóriach, v rôznych materiáloch a farbách.

wc

Sanita do kúpeľne

V našej ponuke sanity a sanitárnej keramiky, nájdete sanitu čistých, jednoduchých tvarov a línií, ale aj extravagantné umývadlá, toalety či bidety. Do našej ponuky radíme toalety, bidety, umývadlá s príslušenstvom, sprchové kúty či vane.

Kúpeľňové radiátory

Nie je nič lepšie ako teplá, vyhriata kúpeľňa. Vyhrievanie ocenia aj rodiny s malými deťmi, pretože radiátor dokáže vytvoriť príjemnú klímu a dieťa nečaká v kúpeľni chlad. Výber je skutočne pestrý ako na materiály, tak na farby či veľkosti. Nájdete u nás dizajnové radiátory pre moderné kúpeľne, ale aj funkčnú klasiku za dobrú cenu.

Vizualizácie kúpeľní

Nechajte si u nás nakresliť 3D návrh Vašej novej kúpeľne. Vďaka dizajnérskemu a technickému poradenstvu našimi kvalifikovanými dizajnérmi, vám vieme ušetriť váš čas a peniaze a predísť tak zbytočným prerábkam alebo k nutným kompromisom.

Retro kúpeľňa
Kúpeľňa
Terrazzo kúpeľňa
Kúpeľňa
Antracitová kúpeľňa
Kúpeľňa
Hrdzavá kúpeľňa
Kúpeľňa
Viac vizualizácií

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Scroll to Top