Naša história

Firma TOMI vznikla v roku 2000 ako špecializovaná predajňa stavebných materiálov pre suchú vnútornú výstavbu – sadrokartónové konštrukcie, kazetové stropy, tepelné izolácie. Postupne sa sortiment rozšíril o materiály pre komplexnú vnútornú výstavbu a zateplenie fasád.

Majitelia

Miroslav Prostinák

Gabriela Prostináková

2006

V roku 2006 sa predajňa po čiastočnej rekonštrukcii budovy starého pivovaru v Ilave presťahovala do vlastných priestorov.

2010

V roku 2010 po ďalšej časti rekonštrukcie fasády a prízemia budovy sme vytvorili okrem predajne stavebných materiálov a materiálov pre zateplenie fasád aj v súčasnosti najväčšie kúpeľňové štúdio v okrese.

2015

V roku 2015 sme sa za účelom rozšírenia našich služieb a sortimentu v regióne rozhodli otvoriť nové kúpeľňové štúdio aj v Trenčíne.

Naša misia

Našou prioritou sú kvalitné materiály a nadčasový dizajn vďaka ktorým vieme splniť požiadavky našich zákazníkov. Každá kúpeľňa je pre nás jedinečný projekt, ku ktorému pristupujeme individuálne a zodpovedne.

Nájdete u nás priateľskú atmosféru a ochotných dizajnérov, ktorí si radi vypočujú vaše nápady a požiadavky. Je pre nás dôležité, aby ste ku nám chodili s radosťou a nabrali čo najviac nových inšpirácií pre vaše bývanie.
Kladieme dôraz na odbornosť preto naši dizajnéri a predajcovia pravidelne absolvujú školenia v zahraničí, kde sa vzdelávajú v oblasti dizajnu, nových trendov, technológií či v iných dôležitých témach nášho odvetvia.
Scroll to Top