O nás

Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby tak, aby zákazníci od nás odchádzali spokojní a radi sa k nám vrátili.

Interiérové a kúpeľňové štúdio

Firma TOMI vznikla v roku 2000 ako špecializovaná predajňa stavebných materiálov pre suchú vnútornú výstavbu (sadrokartónové konštrukcie, kazetové stropy a tepelné izolácie). Postupne sa sortiment rozšíril o predaj materiálov pre komplexnú vnútornú výstavbu, zateplenie fasád, kúpeľňové štúdio a interiérové podlahy a dvere.

V súčasnosti v našom TOMI štúdiu ponúkame nie len najširší výber obkladov, dlažieb, sanity a interiérových podláh a dverí v regióne, ale aj profesionálne návrhy, design a poradenstvo pri tvorbe celých interiérov.

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci vždy od nás odchádzali spokojní a radi sa k nám vrátili.

Miroslav Prostinák a Gabriela Prostináková, majitelia TOMI štúdia

Náš TOMI tím

matka
Balajková Martina
Špecializovaný predajca TOMI štúdia
tana
Koštialiková Tatiana
Dizajnér TOMI štúdia
Matus
Mgr.Art. Lagin Matúš
Dizajnér TOMI štúdia
katka
Mgr. Karvašová Katarína
Manažér TOMI štúdia
natalia
Jurkechová Natália
Externý dizajnér, predajca TOMI štúdia
daniela
Ing. Kmošková Daniela
Špecializovaný predajca interiérových podláh a dverí
tomas
Staňo Tomáš
Skladník TOMI
kristian
Šebo Kristián
Skladník TOMI
ondrej
Mesík Ondrej
Špecializovaný predajca stavebnín
Jambor
Jambor Jozef
Manažér stavebnín a fakturácie

História a súčasnosť

Založenie spoločnosti

Po niekoľkoročnej skúsenosti s montážou a predajom sadrokartónových konštrukcií sme v r.2000 v Ilave zriadili predajňu stavebných materiálov pre suchú vnútornú výstavbu

Vlastné priestory

V r. 2003 sme odkúpili chátrajúcu historickú budovu “Starý Pivovar Ilava“ (založeného v r.1635 ) a v r. 2004 sme sa po jej čiastočnej rekonštrukcii presťahovali do typických dobových klenbových priestorov , čím sme vytvorili predajňu s krásnou atmosférou a vlastnou charizmou. Neskôr sme rekonštrukciou časti fasády tejto nádhernej budove opäť vdýchli charakter historického pivovaru.

Najväčšie kúpeľňové štúdio v okrese.

Postupnou úpravou priestorov sme tak popri predajni stavebných materiálov vybudovali najväčšie kúpeľňové štúdio v okrese s najširším výberom obkladov, dlažieb a sanity v regióne.

Nové vzorkovňa podláh a dverí

V roku 2022 sme zväčšili a upravili novú vzorkovňu podláh a dverí.
2000
2004
2010
2022

Fotky a referencie
od našich zákazníkov

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci vždy od nás odchádzali spokojní a radi sa k nám vrátili. 

"Ďakujeme, že ste zrealizovali moje predstavy o modernej retro kúpeľni. Ďakujem tiež za trpezlivosť pri kreslení našej kúpeľne a cenné rady pri jej realizácií 🙂 "
p. Katarína
Nová Dubnica
S klientmi sme vybrali laminatovú podlahu v tvare stromčeka a biele dvere. Celý interiér sme ladili v prírodných tónoch.
p. Natália
Trenčín
Kúpeľňa našich zákazníkov, ktorí využili našu službu "Od vizualizácie po realizáciu". Náš dizajnér spolu so zákazníkmi kúpeľnu navrhol a nakreslil. Náš majster odviedol krásnu prácu od osadenia podomietkových batérií, posunutí vody a elektriky, osadenia zápustnej skrinky nad umývadlo až po krásne JOLLY hrany na dlažbách. Po realizácií kúpeľňu kúpeľňu vyumýval a zákazníci sa mohli len nasťahovať. 🙂
p. Zuzana
Dubnica nad Váhom
"Veľká vďaka kúpeľňovému štúdiu. Všetko prebehlo v štýle na kľúč:) Od návrhu (p. Karvašová), cez realizáciu (p .Andraščík), dodanie dverí, nábytku na mieru (Šiba nábytok). Lepšie som si vybrať nemohla 🙂 Tak ešte raz ďakujem a prajem príjemný deň"
p. Stanislava
Nová Dubnica
"Ďakujem kolektívu Tomi štúdio (Natália, Katka a Oliver) za kúzelný návrh mini kúpeľne a WC, poradenstvo pri výbere materiálov, ich ústretovosť, flexibilitu pri prerábke a spoluprácu s realizátormi prác. Super spolupráca doporučujem"
p. Beáta
Dubnica nad Váhom
"Ďakujeme za návrh, realizáciu a poradenstvo pri rekonštukcií našej 20 ročnej kúpeľne. Kúpeľna je veľmi pekná a funčná. Ešte čakáme na nábytok z výroby podľa Vášho návrhu ale už teraz sme veľmi pokojní."
p. Milan
Nová Dubnica
Scroll to Top