Interiérové podlahy

V našom novom štúdiu nájdete široký výber laminátových, kompozitných, vinylových a drevených podláh.

V našom novom štúdiu nájdete široký výber laminátových, kompozitných, vinylových a drevených podláh. V ponuke máme laminátové podlahy (od 15€/m2), cez veľmi kvalitné kompozitné podlahy (od 35€/m2), až po exkluzívne drevné podlahy (od 65€/m2). Naši dizajnéri z kúpeľňového štúdia Vám vedia pomôcť s výberom celého interiéru tak, aby Vám všetko spolu ladilo.

Neviete si predstaviť podlahu vo vašom interiéri? Naši dizajnéri vám ho nakreslia.

Sortiment produktov interiérové podlahy

Drevená podlaha

Drevené podlahy

Krása  drevenej podlahy je spojená nie len s blízkosťou prírody vo vašom domove , ale predovšetkým s jej vynikajúcimi vlastnosťami , ako sú : pevnosť, trvácnosť,  zvuková a tepelná izolácia, lokálna opraviteľnosť, možnosť celoplošnej renovácie.

Vinylová podlaha

Vinylové podlahy

Na našej predajni nájdete vystavené vinylové podlahy a vinylové podlahy s kompozitným jadrom a integrovanou podložkou. Vynilová podlaha na dotyk pôsobí príjemnejšie, teplejšie a oproti laminátovej podlahe je tichšia.

Kompozitné a korkové podlahy

V súčasnej dobe na trhu môžete nájsť kompozitné podlahy, ktoré sa vyrábajú z rôznych materiálov. Jedným z nich je aj kompozitná podlaha s nosnou doskou na báze dreva. Tento typ podlahy je ideálny, ak hľadáte pre Váš domov odolnejšiu podlahu, ktorá je zároveň vyrobená bez PVC, zmäkčovadiel a škodlivých látok.

Laminátová podlaha

Laminátové podlahy

V súčasnej dobe laminátové podlahy patria na trhu medzi veľmi obľúbené a univerzálne podlahy. Vďaka svojim vlastnostiam sú naše laminátové podlahy ideálnou voľbou pre domácnosti s domácimi zvieratami a deťmi, ako aj pre komerčné priestory s vysokou návštevnosťou.

Vizualizácie podláh

Nechajte si u nás nakresliť 3D návrh Vášho interiéru. Vďaka dizajnérskemu a technickému poradenstvu našimi kvalifikovanými dizajnérmi, vám vieme ušetriť váš čas a peniaze a predísť tak zbytočným prerábkam alebo k nutným kompromisom. 

Zahŕňa dispozičné riešenie priestoru a vizualizáciu, konkrétny výber podláh, dverí, obkladov dlažieb zladené s celkovým dizajnom interiéru.

Retro kúpeľňa
Kúpeľňa
Terrazzo kúpeľňa
Kúpeľňa
Antracitová kúpeľňa
Kúpeľňa
Hrdzavá kúpeľňa
Kúpeľňa

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Scroll to Top