Drevené podlahy

Na našej vzorkovní nájdete drevené pohlahy vhodné na podlahové kúrenie od 45€ /m2

Drevo dodáva interiéru útulný pocit, vyzerá nadčasovo, vytvára príjemnú atmosféru, pohodlie,  zároveň  pôsobí noblesne a poskytuje  príjemný komfort, v neposlednom rade zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Krása  drevenej podlahy je spojená nie len s blízkosťou prírody vo vašom domove , ale predovšetkým s jej vynikajúcimi vlastnosťami , ako sú : pevnosť, trvácnosť,  zvuková a tepelná izolácia, lokálna opraviteľnosť, možnosť celoplošnej renovácie.

Keďže  drevené podlahy neobsahujú žiadne škodlivé  ani alergéne látky považujeme ich za zdravé podlahy , ideálne pre alergikov.

Vďaka dlhej životnosti  s  optimálnymi vlastnosťami  sa drevená podlaha zaraďuje k najkvalitnejším podlahovým krytinám, vhodnou  aj na podlahové kúrenie, pričom  pomáha udržovať teplo aj v čase kedy už kúrenie máte vypnuté. Pre ideálny prestup tepla z podlahového kúrenia odporúčame drevenú podlahu nalepiť.

V dnešnej dobe máme na výber množstvo farebných i  rozmerových typov drevených podláh s možnosťou rôznych ekologických povrchových úprav ako je lak, vosk či olej.

Neviete si predstaviť drevenú podlahu vo vašom interiéri? Naši dizajnéri vám ho nakreslia.

V našej novej vzorkovni  môžete vidieť napríklad obľúbenú drevenú podlahu v prevedení: kartáčovaná, olejovaná, alebo lakovaná. Drevené podlahy máme vystavené vo veľkých aj malých formátoch, rôznych farebných a tvarových prevedeniach (napríklad:  rybia kosť alebo chevron)  Drevené parkety si môžete vybrať vo verzií perodrážky, alebo obľúbenom click systéme.

Drevená podlaha síce stále nepatrí k najlacnejším na trhu, ale dnes sa drevené podlahy stájú dostupnejšie pre zákazníka. Unás nájdete dverevé podlahy od 45€ / m2.

Samozrejme, ak chceme aby stále vyzerala ako nová je potrebné sa o podlahu pravidelne starať a udržovať ju. Podlahu viete oživiť lakom, olejom, alebo kľudne aj voskom podľa typu podlahy akú si zakúpite.

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Spojte sa s nami

Máte otázky ohľadom našich služieb? Kontaktujte nás. 
Odpovieme vám do 24 hodín.


Scroll to Top