Laminátové podlahy

Na našej predajni nájdete len tie najkvalitnejšie laminátové podlahy.

V súčasnej dobe laminátové podlahy patria na trhu medzi veľmi obľúbené a univerzálne podlahy. Vďaka svojim vlastnostiam sú naše laminátové podlahy ideálnou voľbou pre domácnosti s domácimi zvieratami a deťmi, ako aj pre komerčné priestory s vysokou návštevnosťou. 

Nájdete u nás laminátové podlahy v rôznych hrúbkach a triedach záťaže. Prednosťou laminátových podláh je široký výber dekorov.

Laminátová podlaha je  pre Vás dobrá voľba, ak chcete mať doma zariadenú domácnosť s najnovšími trendami v podlahách, ale zároveň nemáte dostatok financií na drahé drevené podlahy. V našej ponuke máme laminátové podľahy od 15€ /m2

Neviete si predstaviť laminátovú podlahu vo vašom interiéri? Naši dizajnéri vám ho nakreslia.

U nás v novej vzorkovni nájdete krásne drevo-dekor vzory, ktoré na prvý pohľad takmer nerozoznáte od originálu drevenej podlahy prípadne vzor kameňa, alebo betónu.

Laminátová podlaha má avšak väčšie využitie v interiéry ako si myslíte. Veľa ľudí ju momentálne využíva doma nie ako podlahu, ale viete si s ňou okrášliť aj stenu prípadne strop u vás doma. Čo tak si oživiť stenu za televízorom v obývacej izbe krásnou podlahou v rovnakom dekore ako máte laminátovú podlahu?

Od návrhu po realizáciu

Od novej kúpeľne vás delí len niekoľko krokov.

Spojte sa s nami

Máte otázky ohľadom našich služieb? Kontaktujte nás. 
Odpovieme vám do 24 hodín.


Scroll to Top