Ako to u nás funguje?

1. Kontaktujte nás

Príďte osobne k nám na predajňu alebo si priamo dohodnite stretnutie prostredníctvom
e-mailu či telefonicky.

2. Zameranie

Neviete si pomôcť s presným zameraním pôdorysu vašej kúpeľne? Nevadí, naši odborníci prídu priamo k vám domov a precízne zamerajú pôdorys celej kúpeľne.

3. Konzultácia

Pokiaľ máte už konkrétne nápady, inšpirácie, či predstavu o vašej kúpeľni, naši dizajnéri vám pomôžu s ďalšími krokmi pre ich uskutočnenie.

4. Prezentácia a výber materiálov

Pomôžeme vám s výberom správnych materiálov pre vašu kúpeľňu. Naším cieľom je spájať dizajn s funkčnosťou. Preto vám pomôžeme nakombinovať tie správne farby a materiály na základe priestoru, v akom sa vaša kúpeľňa nachádza.
Naš sortiment

5. Návrh 3D vizualizácie

V tejto fáze máte možnosť vidieť vašu kúpeľňu prostredníctvom profesionálne vypracovaného grafického návrhu. Takto si máte možnosť uvedomiť, čo by ste ešte do vašej kúpeľne pridali, čo zmenili, alebo naopak, čo sa vám naozaj páči a je to pravé pre vás.
Pozrieť si 3D vizualizácie

6. Objednanie tovaru

Po odsúhlasení finálnej vizualizácie vám pripravíme cenovú ponuku na vybraný materiál. Pri záväznej objednávke od nás dostanete podklad pre realizáciu obkladov. K okótovanému pôdorysu kúpeľne Vám priložíme všetky potrebne technické listy k objednanej sanite.

7. Dodanie materiálov
priamo k vám domov

Aby boli zákazníci spokojní a nemuseli si robiť zbytočné starosti s dodaním materiálu, ktorého hmotnosť sa vie niekedy vyšplhať až na stovky kilogramov, zabezpečujeme túto službu my

8. Nová kúpeľňa

Našim cieľom je vidieť úsmev na tvári každého jedného zákazníka, a preto nám záleží na to aby sme“dotiahli“ aj tie najmenšie detaily do konca. Po realizácií kúpeľne si konečne môžete naplno užívať novú, krásnu a čistú kúpeľňu ušitú na mieru pre každého z vás.
Naše referencie

Prečítajte si náš príbeh

Scroll to Top