Prečo si dať nakresliť vizualizáciu kúpeľňe v kúpeľňovom štúdiu?

Zariaďovanie novej alebo rekonštrukcia starej kúpeľne so sebou nesie viacero rozhodnutí. Od výberu správnej dlažby a sanity, po ich dispozičné rozloženie v priestore a doladenie najrôznejších detailov.

Práve s týmto všetkým dokáže pomôcť 3D vizualizácia. Realistické zobrazenie vašej kúpeľne pomáha lepšie si predstaviť konečný výsledok a tým zvyšuje spokojnosť z finálneho dizajnu. Možnosť jednoducho vymeniť použité materiály dokáže od základu zmeniť vizuál celého priestoru.

Tento postup umožňuje aj predchádzanie potenciálnym chybám a nezhodám v dizajne ešte pred začatím stavby. To môže viesť aj k finančným úsporám, ktoré by boli inak použité na nákladné opravy v priebehu samotnej výstavby.

Tvorbe vizualizácii predchádza dôkladné zmeranie priestoru, jeho dĺžka, šírka, výška a umiestenie okien spolu s umiestením vývodov vody a odpadu. Stačí jednoduché zakreslenie rukou na papier.

Aktívna spolupráca klienta je kľúčová k získaniu jeho preferencií a požiadaviek, aby sme dokázali vizuál čo najviac prispôsobiť jeho vkusu.

Po výbere jednotlivých tovarov na predajni môže vizualizácia začať prichádzať k životu. Tento proces môže trvať jeden týždeň alebo viac, v závislosti od vyťaženosti našich pracovníkov. Po zhotovení prvej verzie vizuálu je možná aj jeho dodatočná úprava podľa požiadaviek klienta.

3D návrh pomáha aj pri optimalizácii výdavkov spojených s rekonštrukciou a v prípade nevyhovujúcej ceny, aj k hľadaniu efektívnejšieho riešenia, čím sa minimalizuje nadmerné utrácanie.

Chápeme, že rekonšktrukcia a stavanie nového bývania je veľmi finančne nákladná, preto sa snažíme nájsť kompromis medzi estetikou a kvalitou za rozumnú cenu tak, aby si každý klient u nás dokázal vybrať.

Ak so zákazníkom pristupujeme k znižovanie celkovej ceny kúpeľne, je potrebné si ujasniť, čo je pre neho dôležité.

  • Pre jedného je dôležitý dizajn kúpeľne, vtedy sa snažíme pri znižovaní celkového rozpočtu kúpeľne siahnuť po lacnejších batériách a sanite s tým, že dlažby, farebnosť a celkový štýl zostáva rovnaký a zákazník, si radšej volí neskoršiu prípadnú výmenu batérií a skriniek.

  • Pre iného zas sú dôležité kvalitné batérie a zážitok zo sprchovania/ kúpania, preto hľadáme alternatívy pri výmene obkladov a dlažieb.

Po objednaní zákazník od nás dostane technickú dokumentáciu k realizácií.

V našom štúdiu v cene vizualizácie je zahrnutá aj technická dokumentácia s kladačským plánom dlažby, ktorý dokáže pomôcť pri realizácii. Vďaka nej, si viete ustriehnuť majstra tak, aby výsledok bol rovnanký ako na odsúhlasenej vizualizácií v kúpeľňovom štúdiu.

Naši pracovníci Vám vždy radi pomôžu s výberom jednotlivých tovarov a zodpovedia všetky vaše otázky.

Zdieľaj článok s priateľmi:
Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn
Pinterest
Scroll to Top