Podlahy do interiéru:

V našom novom štúdiu nájdete široký výber laminátových, kompozitných, vinylových a drevených podláh. V ponuke máme laminátové podlahy (od 15€/m2), cez veľmi kvalitné kompozitné podlahy (od 35€/m2), až po exkluzívne drevné podlahy (od 65€/m2). Naši dizajnéri z kúpeľňového štúdia Vám vedia pomôcť s výberom celého interiéru tak, aby Vám všetko spolu ladilo.

Laminátové podlahy

V našej ponuke nájdete rôzne dekory a farby laminátových farieb. V ponuke máme laminátové podlahy od ekonomických podláh po laminátové podlahy v exkluzívnej kvalite. Pre viac informácií navštívte našu predajňu Tomi – štúdio v Ilave.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy v realistických dekoroch dreva a iných, nájdete vystavené v desiatkach vzorkách na našej predajni. Pre viac informácií ohľadom vinylových podláh nás neváhajte navštíviť v našom štúdiu.

Drevené podlahy

V našej ponuke podláh nesmú chývať kvalitné drevené podlahy. Drevená podlaha je tá najlepšia voľba ak chcete mať doma prírodné materiály. Chcete vidieť naše drevené podlahy na vlastné oči? Tešíme sa na Vašu návštevu v našom štúdiu v Ilave.

Scroll to Top