Špecializované stavebniny

Ponúkame Vám široký sortiment produktov stavebnín potrebných pre dokončenie Vášho bývania.

V rámci našich špecializovaných stavebnín vám ponúkame široký sortiment produktov potrebných pre dokončenie vášho bývania. V ponuke nájdete farby a omietky na fasády, interiérové farby, dvere, podlahy, podkrovné schody alebo strešné okná. Poradíme vám v oblasti stavebnej chémie aj náradia. Miešanie farieb alebo počítačové návrhy fasády vášho domu realizujeme priamo u nás na prevádzke v Ilave.

Stavebná chémia

Stavebná chémia

Stavebná chémia zahŕňa všetky produkty, ktoré sú potrebné na prípravu stavebných podkladov – penetrácie a hydroizolácie, lepidlá na lepenie keramiky, škárovacie hmoty, taktiež prímesi a zmesi potrebné pre ostatné stavebné procesy. V našich špecializovaných stavebninách pracujeme a ponúkame overené značky stavebnej chémie, ako napr. PCI, Ceresit, Den Braven alebo Mapei.

Omietkové zmesy a lepidlá

Omietkové zmesi a lepidlá

V našich špecializovaných stavebninách nájdete aj kompletný sortiment murovacích a omietkových zmesí, poterov, stavebných lepidiel. Stierkovacie a lepiace hmoty určené pre zatepľovacie systémy. Dodávame od renomovaného výrobcu PCI.

sadrokarton

Sadrokartónové konštrukcie

Sadrokartónové konštrukcie majú širokú oblasť použitia – novostavby, prestavba interiérov, znižovanie stropov, oprava budov všeobecne. Zo sadrokartónu je možné stavať priečky, obkladať steny a to jednoducho a cenovo výhodne. Dodávame od renomovaného výrobcu RIGIPS.

Tepelné izolácie

Tepelné izolácie

Tepelné izolácie značne pomáhajú pri šetrení nákladov na vykurovanie a chladenie vnútorných priestorov domov alebo bytov. Dobrou izoláciou tiež minimalizujete problémy s vlhkosťou a tiež plesne a huby. Vyberajte tepelnú izoláciu s nami, radi vám poradíme, ktorý materiál je pre vašu stavbu najvhodnejší. Dodávame od renomovaných výrobcov ISOVER a KNAUF.

Fasádne omietky a farby, interiérové farby - mixážne centrum

Ak potrebujete určitý farebný odtieň, hoci aj na počkanie, odpoveďou pre vás je naše mixážne centrum. Pomôckou vám budú naše vzorkovníky, výber farieb však nie je limitovaný len nimi. Podľa zadaných požiadaviek vám pomocou špeciálnych prístrojov namiešame viac ako 7500 odtieňov omietok, farieb a lazúr.

Výhodou mixážneho centra je vysoká kvalita ponúkaných produktov, profesionálnosť, použitie osvedčených postupov, možnosť opakovaného miešania odtieňov vďaka presnému dávkovaniu tónovacieho stroja, ako aj trvácnosť farebného odtieňa.

Požívame tónovací stroj s pigmentami od firmy PCI. Miešanie farieb alebo omietok realizujeme priamo u nás na prevádzke v Ilave.

stavebniny

Tieto a mnohé ďalšie značky nájdete v našej ponuke:

Scroll to Top